Galantní pár
porcelán, pestře malovaný, kruhová základna s motivem skalky, na které sedí dívka s tamburínou a rohem hojnosti, vedle ní se opírá o kmen kavalír, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou s hvězdičkou, období Marcollini, konec 18. století, výška 20 cm, lehce restaurováno - lístky, ruka dívky a kavalíra, lehce poškozená malba (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Galantní pár
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |